Táto webstránka používa súbory „cookie“ na zlepšenie používateľskej skúsenosti a zabezpečenie svojho efektívneho fungovania.

Používaním tejto webstránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“.

Prínos na BCPB

  • iveta
  • Autor témy
Viac
30 apr 2010 21:04 #179 od iveta
Prínos na BCPB was created by iveta
Dobrý večer prajem, neviem či sa na Vás obraciam správne ale vrámci svojej bakalárkej práce na tému Rozbor burzového systému na Slovensku som sa zamerala na BCPB. K práci pripájam aj návrhové riešenie, niečo nové do terajšieho systému burzovníctva na území SR. Napokon som sa rozhodla pre návrh na vytvorenie nekótovaného trhu pre všetky CP, kde by mohli obchodovať aj nečlenovia burzy. Touto cestou by som sa chcela možno spýtať na Váš názor, možno podchytiť nejakú myšlienku z Vašich skúsenosti. Alebo sa iba spýtať, čo Vám na našom systéme chýba, čo by ste privítali aby sa na BCPB zaviedlo. Vopred ďakujem všetkým za návrhy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • slavo
Viac
12 máj 2010 08:04 #184 od slavo
Replied by slavo on topic Prínos na BCPB
zdravím Iveta,
na Slovensku po zrušení RM systému sa verejné obchodovanie s akciami úplne zastavilo pre širšiu verejnosť. Ak sa nemýlim tak dnes verejnosť sa na obchodovaní nemôže ako jednotlivec podieľať. Na slovensku nie je likvidita a jedinou možnosťou ako sa to dá zmeniť je sprístupniť obchodovanie naozaj širokej mase ľudí.
Prajem veľa úspechov pri písaní bakalárskej práce.
PS: ak je možnosť obchodovania na slovenskej burze aj pre verejnosť bol by som rád keby ste o tom napísali aby som sa dozvedel niečo nové.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Funguje na Kunena fórum